2. 9. 2018 Dvořákova Praha

There are no translations available.

V neděli 2. září 2018 bude zahájen hudební festival Dvořákova Praha. V tento den vystoupíme v rámci akce Po stopách Antonína Dvořáka ve 14:30 v kostele sv. Vojtěcha (Vojtěšská ul., Praha 1) a uvedeme výběr z Mše D dur "Lužanské" a sborové úpravy vybraných Biblických písní.

Facebook icon

   

15. 9. 2018 Dvořákova Praha

There are no translations available.

Zúčastníme se akce, která bude probíhat v rámci provedení Dvořákova oratoria Sv. Ludmila v Rudolfinu, 15. 9. 2018 od 20:00. Na Náměstí Jana Palacha se sejde několik českých a slovenských neprofesionálních sborů, aby se připojili k interpretům v sále a společně provedli vybrané části oratoria. 

 Facebook icon

   

26. 10. 2018 Vilnius

There are no translations available.

V rámci našeho týdenního koncertního zájezdu do Litvy vystoupíme na koncertě v kostele sv. Jana ve Vilniusu, který pořádá Velvyslanectví České republiky ve spolupráci s Litevsko-českou společností. Repertoár bude tvořit výběr z díla předních českých skladatelů a pochopitelně i tolik oblíbené lidové písně obou národů.

   

27. 10. 2018 Kaunas

There are no translations available.

U příležitosti 100. výročí vzniku Československa vystoupíme na slavnostním koncertě v litevském Kaunasu, který pořádá Kaunaská státní filharmonická společnost ve spolupráci s Velvyslanectvím České republiky ve Vilniusu. Repertoár bude tvořit výběr z díla předních českých skladatelů a pochopitelně i tolik oblíbené lidové písně obou národů.